Hıtdavat TR Pazar "Türkiye'nin Pazar Yeri"

Boru Paftaları
 Rems
 
- Diş Açma
- Testere ile Kesme
- Kesme, Pah Kırma,
  Çapak Alma, Montaj
- Bükme İşlemleri
- Radyal Presler
- Elmas Donanımlı Karot
   Tipi Delme Ucu
- Genişletme, Ek-Fitting
  Yeri Açma
- Boru ve Kanal Kontrolü 
  Boru ve Kanal Temizliği
- Plastik Boru - Kaynağı
- Lehimleme
- Dondurucular
 Vırax
 Rothenberger
 Super Ego
 Astool

 

Raybalama Sistemleri
  Honlama Sistemleri
  Ölçü Aletleri
  Kontrol Mastarları
  Kesici Takımlar
  Elmas Kesici Takımlar
  Sızdırmazlık Ürünleri
  Helicoil Yaylar
  Yay Çeşitleri
  Torna Aletleri
  Zımpara Çeşitleri
  Hidrolik & Pnömatik
  Havalı El Aletleri
  Kimyasal Maddeler
  El Aletleri
  Boru Paftaları
  Sanayi Tekerlekleri
  Elektrik Malzemeleri
  Kaynak Ekipmanları
  Boya ve Boyama Malz.
  İş Güvenliği Malz.
  Bağlantı Elemanları
  Emniyet Seğmanları
  Rulmanlar
  Tesisat Malzemeleri
  Gaz Armatürleri ve Kesme Takımları
  Kalıp Malzemeleri
  Kesici Taşlar
  Bantlar
  Bahçe Aletleri
  İstifleme Makineleri
  Isıtıcılar
  Kompresörler
  İnşaat Makinaları
  Sanayi Yağları
  Sanayi Testereleri

 

 
 

 

ELMAS DONANIMLI KAROT TİPİ DELME UCU - REMS Picus S1

Elektrikli Karot Uçlu Delme Makinası
 
Betonarme, duvar yapıları ve diğer malzemelere, Karot tipi delik açmak için, güçlü ve aynı zamanda pratik kullanımlı elektrikli el aleti. Kuru veya sulu olarak gerçekleştirilecek delme işlemleri için, manuel veya delme ayağı tertibatı ile yönlendirme olanakları. Tesisat, metal sanayi ve diğer sanayi alanları için tasarlanmıştır.
Betonarme Yapılarda                Ø 102 (132) mm çapına kadar
Duvar Yapılarında                             Ø 162 mm çapına kadar

REMS Picus S1 - Keski ile kırmak yerine, Karot tipi delme uygulaması. Kolay, hızlı, vibrasyonsuz.

1 Sistem! - 4 uygulama! Tesisatçılar için ideal! Üniversal kullanım alanları

Üniversal tahrik makinesi, kuru veya sulu delme işlemlerinde, manuel veya ayak tertibatı ile yönlendirilerek kullanılabilmektedir. Her yerde, dar alanlarda veya duvar kenarlarında gerçekleştirilecek tüm uygulamalara elverişlidir. Çok yönlü ve son derece güçlü olması sayesinde, betonarme, duvar yapılarında ve diğer malzemelerde delik açma işlerinde kullanılabilmektedir.

Sistem avantajları
Sadece tek tipte Üniversal-Elmaslı-Karot tipi delme uçları REMS Picus S1 ve REMS Picus S3 ile diğer makine üreticilerinin uygun tahrik makinelerine uyumlu olarak sunulmaktadır. Bu nedenle, basit ve ekonomik depolama olanakları sağlanmaktadır. Takımların karıştırılması söz konusu değildir.

Yapım biçimi
Vibrasyonsuz delme işlemleri için tasarlanmış olan, kompakt ve aynı zamanda pratik kullanımlı tahrik makineleri, UNC 1
1/4 dış ve G 1/2 iç delme ucu bağlantı paftaları ile donatılmıştır. Sağlamdır ve şantiye ortamlarına uygun bir biçimde tasarlanmıştır. Çok hafif, sadece 5,2 kg. Basit ve hızlı çalışma sağlamaktadır, mesela Ø 62 mm çapında ve 200 mm derinliğinde betonarme için delme süresi sadece 3 dakikadır. Pratik ortamlara uygun olarak tasarlanmış olup, bel küreği tipi tutma sapı ve el ile yönlendirilen delme işlemlerinde ayrı tutma/karşı kuvvet destekleme yeri ile donatılmıştır. Tahrik makinesinin delme ayağı tertibatına tesis edilebilmesi için, Ø 60 mm çapında bir sıkıştırma kısmı ile donatılmıştır. Sulu delme işlemleri için, 1/4" inç bağlantılı ve aynı zamanda hızlı bağlantı tertibatı ve suyu durdurma tertibatı ile bir adet suyu kapama vanası ile donatılmıştır. Kuru delme işlemleri için, piyasada bulunan her türde elektrik süpürgesine bağlanabilecek biçimde tasarlanmış bir toz emme rotoru ile, aksesuar olarak donatılabilmektedir.

Tahrik sistemi çok fonksiyonlu elektronik donanım
Yük altında delme mili devri 580/
1-dakika. Sağlam tasarlanmış ve bakım gerektirmeyen dişli kutusu donanımı. Emniyet tipi kaydırmalı kavrama sistemi sayesinde bloke olma durumu güvenliği. Sağlam ve güçlü 1800 W gücünde üniversal motor. Start yüklenimi sınırlandırma tertibatı ile donatılmış olan çok fonksiyonlu elektronik sayesinde, makinenin başlama anında meydana gelen kuvvet oluşumları yumuşatılmıştır ve motorun korun­ması ile aynı zamanda ses emisyonunun azaltılması için, otomatik boş dönme/devir sınırlandırma tertibatı ve aynı zamanda yüklenime uyum sağlayan devir kontrol tertibatı ile donatılmıştır. Kilitlemeli basma tipi çalıştırma butonu donanımına sahiptir. Kişisel koruma şalteri (PRCD) donanımlı bağlantı kablosu ile birlikte teslim edilmektedir.

Üniversal-Elmaslı-Karot tipi delme uçları
Kuru veya sulu olarak gerçekleştirilen delme işlemlerinde, el veya ayak destek tertibatı yönlendirilmeli olarak kullanılabilmektedir. Bağlantı paftası UNC 1
1/4 dış çaplı olup, delme derinliği 420 mm dir. Özellikle Karot tipi delme işlemleri için geliştirilmiş olan çok değerli elmas donanım parçalarının, yüksek elmas oranları ve özel bileşimleri sayesinde, çok iyi delme verimi yanı sıra, çok uzun delme ucu ömürleri de sağlanmaktadır. Betonarme ile duvar yapılarında üniversal olarak kullanım için idealdir. REMS Üniversal-elmas donanımlı-karot tipi delik delme uçlarının diğer üreticilerin tahrik makinelerinde de kullanılabilmeleri için gerekli olan adaptör parça, aksesuar olarak sunulmaktadır.


 

 

 

Delme sehpası tertibatı
-  REMS Simplex:
Ø 220 mm çapına kadar karot tipi delikler delmeye elverişli, sağlam ve pratik kullanımlı, ayaklı delik delme tertibatı. Delme tertibatının sütunu ve ayağı, 4 köşeli, sağlam kaynaklanmış çelik borudan oluşmaktadır. Zemin eşitsizliklerinin gideril­meleri için, 4 adet ayarlama cıvatası ile donatılmıştır. Ø 60 mm çapına kadar sıkıştırma donanımlı tahrik makineleri için tasarlanmış olan makine sıkıştırma tertibatı ile donatıl­mıştır, ilerleme kızağının sağına ve soluna takılabilir biçimde ve aynı zamanda ergono-mik olarak tasarlanmış dişli çubuklu tahrik sistemine sahip, ilerleme kolu ile donatılmış­tır, ilerleme kızağı ayarlanabilir nitelikte ve ön gergili, plastik yönlendirme yatakları tara­fından yönlendirilmektedir. Bu sistem sayesinde, tahrik makinesinin ve üzerine takılı olan Karot tipi delme ucunun, kendi ağırlıklarından dolayı, delme
tertibatının aşağıya doğru inmesi gibi istenmeyen durumlar olanaksız kılınmıştır.

-  REMS Duplex:
Ø 250 mm çapına kadar karot tipi delikler delmeye elverişli, sağlam ve pratik kullanımlı, ayaklı delik delme tertibatı. Delme destekleme tertibatının sütunu 4 köşeli çelik borudan imal edilmiş olup, hassas bir biçimde mekanik uygulamalara tabi tutulmuştur, 45 derecelik açılarda kademesiz olarak ayarlanabilir biçimde tasarlanmış­tır, ikili desteklenmenin sağlanması için, 2 adet ayarlanabilir nitelikte destek ile donatı­larak yüksek derecede itme güçlerine dayanıklı kılınmıştır. Ø 60 mm çapına kadar sıkıştırma donanımları olan tahrik makineleri için tasarlanmış olan, makine sıkıştırma tertibatı ile donatılmıştır. Ø 142 mm çapının üzerinde gerçekleştirilecek olan karot tipi delme işlemleri için gerekli olan ara parça ile donatılmıştır, ilerleme kızağı ise, basınç yönünde her tarafından iğneli rulmanlar ile desteklenmekte olup, ağır kullanım şartları ve aynı zamanda uzun ömür için tasarlanmıştır, ilerleme kızağının sağına ve soluna takılabilir bir biçimde ve aynı zamanda ergonomik olarak tasarlanmış dişli çubuklu tah­rik sistemine sahip ilerleme kolu ile donatılmıştır, ilerleme kızağı, delme uçlarının montajı ve güvenilir bir biçimde taşınabilmesi için kilitleme tertibatı ile donatılmıştır. Zemin plakasında tecrit contası için bir adet çentik bulunmaktadır. Tecrit contası ile kapak plakası vakum tertibatı için bir adet hortum ağzı ile donatılmıştır. Aynı zamanda delme sütunu, delme destek tertibatının tavan ila taban veya iki duvar aralarında sıkıştırılabilmesi için, ayarlanabilir nitelikte olan sıkıştırma kafaları ile donatılmıştır.

Komple olarak REMS Simplex ve REMS Duplex delme destekleme ayağı ile birlikte,
2 adet M12 tipi metal dübel, 10 adet çakma tipi M12 dübel, çakma tipi dübeller için M12 tipinde nişan tertibatı, pafta çubuğu M12 x 65, hızlı sıkıştırma somunu ve disk ile birlikte.
 


 

 
 

 

                                                              Copyright Asteknik Hırdavat Ltd. Şti. 2008       
Asteknik Hırdavat Firması olarak 22 yıllık bilgi birikimi ve tecrübemizle hırdavat sektöründe, İstanbul Karaköy'deki ofisimizde sizlere hizmet vermekteyiz. Misyonumuz ve vizyonumuz bünyemizde bulunan 200 binden fazla urunun bilgi birikimiyle müşterilerimizin ihtiyacını en kısa sürede gidermek, onların tedarik süreçlerini kısaltmak, satış sonrası destek vermek ve karşılıklı işbirliğinin gelişmesini sağlamaktır. Hırdavat firmaları arasında sizlerin sayesinde bugüne kadar hep öncü olduk. Herhangi bir sorun veya öneriniz dahilinde bize ulaşıp şikayetinizi lütfen bildiriniz. Hırdavat sektöründe en iyi şirketler arasında olmak bizlere gurur veriyor. Desteğiniz için teşekkür ederiz. Sitemizde ürün fiyatları yer almamaktadır. Güncel fiyat listesi için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Ücret ve fiyatlar konusunda size en iyi şekilde yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. İnternet sitemizde satmış olduğumuz ürünlerin resimleri, modelleri, çeşitleri, malzemeleri, ekipmanları, makinaları, parçaları mevcuttur. Bu ürün detaylarının izinsiz kullanılması yasaktır.