Hırdavat TR Pazar "Türkiye'nin Pazar Yeri"

Kimyasal Maddeler
Endüstriyel Uygulamalar
- Yapıştırıcılar
- Temizleyiciler
- Sıvı conta/Flanş Sızdırmazlığı
- Yağlayıcılar
- Mıknatıs Yapıştırıcıları
- Emprenye
- Sıkı Geçme/Silindirik Bağlantılar
- Sızdırmazlık
- Yüzey Hazırlama
- Vida Gevşemezlik
- Boru Sızdırmazlık
Kalıp Ayırıcılar
Bakım ve Onarım Ürünleri

Raybalama Sistemleri
  Honlama Sistemleri
  Ölçü Aletleri
  Kontrol Mastarları
  Kesici Takımlar
  Elmas Kesici Takımlar
  Sızdırmazlık Ürünleri
  Helicoil Yaylar
  Yay Çeşitleri
  Torna Aletleri
  Zımpara Çeşitleri
  Hidrolik & Pnömatik
  Havalı El Aletleri
  El Aletleri
  Boru Paftaları
  Sanayi Tekerlekleri
  Elektrik Malzemeleri
  Kaynak Ekipmanları
  Boya ve Boyama Malz.
  İş Güvenliği Malz.
  Bağlantı Elemanları
  Emniyet Segmanları
  Rulmanlar
  Tesisat Malzemeleri
  Gaz Armatürleri ve Kesme Takımları
  Kalıp Malzemeleri
  Kesici Taşlar
  Bantlar
  Bahçe Aletleri
  İstifleme Makineleri
  Isıtıcılar
  Kompresörler
  İnşaat Makinaları
  Sanayi Yağları
  Sanayi Testereleri

 

 
   
 

Temizleyiciler


Yapıştırıcılar, malzeme yüzeyleri arasında köprü vazifesi görürler. Yüzey şartlarının yapışmayı etkilemesinden dolayı, en iyi yapışma performansı elde etmek için yapıştırılacak yüzeylerin güzelce temizlenmesi ve ön hazırlığın yapılması önem kazanmaktadır. Yüzey hazırlama, yapışmanın kalitesini en yüksek düzeye çıkarır ve büyük birleşim yerlerinde istikrarlı yapışma karakteristiğinin oluşmasını sağlar.

Loctite, çok çeşitli uygulamalar için geniş bir malzeme ve el temizleme ürün yelpazesine sahiptir: Loctite yapıştırıcı/sızdırmazlık ürünlerinin kullanımından önce parça temizleyiciler, tezgahların, makina parçaların temizliğinde ve yağdan arındırılmasında kullanılan ürünler, kürleşmiş sıvı conta artıklarını temizleyen ürünler ve etkili, yıpratmayan el temizleme ürünleri vb.Temizlik Ürünleri
Loctite, genel amaçlı veya uygulamalara özel çok etkili bir dizi temizleyici ve yağ giderici ürünlere sahiptir. Bu ürünler gerek su gerek solvent bazlı olmakla beraber, hiçbiri ozon tabakasına zarar veren 1. Sınıf gazları içermemektedir.
El Temizleme Ürünleri
Elleriniz işbaşında değilken bile, Loctite El Temizleyicilerinin temizleme gücü ve bakımından faydalanacaktır. Yağ, kir, boya ve yapıştırıcı artıklarını temizleyecek şekilde formüle edilmiş bu ürünler, ciltte çatlak oluşumunu ve cilt kuruluğunu önleyen koruyucu maddeler de içermektedir.
Detaylı bilgi için ürün numaralarına tıklayınız!
Teknoloji Ürün No. Tanım
Temizleyiciler 7063

Temizleyici ve Yağdan Arındırıcı

Temizleyiciler 7200

Conta Sökücü

El Temizleyiciler 7850

Doğal Turunçgillerden Üretilmiş El Temizleyici

El Temizleyiciler 7855

Boya & Reçineyi Çıkaran El Temizleyici

 

 

 
 
Copyright Asteknik Hırdavat Ltd. Şti. 2008       
Asteknik Hırdavat Firması olarak 22 yıllık bilgi birikimi ve tecrübemizle hırdavat sektöründe, İstanbul Karaköy'deki ofisimizde sizlere hizmet vermekteyiz. Misyonumuz ve vizyonumuz bünyemizde bulunan 200 binden fazla urunun bilgi birikimiyle müşterilerimizin ihtiyacını en kısa sürede gidermek, onların tedarik süreçlerini kısaltmak, satış sonrası destek vermek ve karşılıklı işbirliğinin gelişmesini sağlamaktır. Hırdavat firmaları arasında sizlerin sayesinde bugüne kadar hep öncü olduk. Herhangi bir sorun veya öneriniz dahilinde bize ulaşıp şikayetinizi lütfen bildiriniz. Hırdavat sektöründe en iyi şirketler arasında olmak bizlere gurur veriyor. Desteğiniz için teşekkür ederiz. Sitemizde ürün fiyatları yer almamaktadır. Güncel fiyat listesi için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Ücret ve fiyatlar konusunda size en iyi şekilde yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. İnternet sitemizde satmış olduğumuz ürünlerin resimleri, modelleri, çeşitleri, malzemeleri, ekipmanları, makinaları, parçaları mevcuttur. Bu ürün detaylarının izinsiz kullanılması yasaktır.